Česká Kanada

Česká Kanada je území ležící v Jihočeském kraji na pomyslné historické hranici mezi Čechami a Moravou. Česká Kanada se nachází přibližně mezi městy Novou Bystřicí, Slavonicemi a obcí Kunžak. V roce 1994 bylo území vyhlášeno přírodním parkem Česká Kanada. Ubytování a dovolená v této části České republiky je turisticky nejvyhledávanější oblastí.

Ubytování Česká Kanada

Nabízíme Vám příjemné ubytování v přírodním parku Česká Kanada. Penzion Ratmírák se nachází přímo v centru již zmiňované České Kanady, a proto Vám můžeme zaručit, že si dovolenou v panenské přírodě opravdu vychutnáte.

Česká Kanada je známá především svými rozsáhlými vodními plochami, všude kam dohlédnete, uvidíte překrásné rybníky, potoky a říčky. Vodní plochy příjemně kontrastují s rozvětvenými lesními porosty.

Dovolená Česká Kanada

  • Letní dovolená lze využít k poznávání přírody České Kanady ať už parním vláčkem na kole nebo pěšky. Penzion Ratmírák je výchozím bodem značených turistických a cyklistických stezek.
  • Zimní dovolená je ideální pro příznivce zimních sportů zejména pak běžkování a lyžování. Pokud to přírodní podmínky dovolí, je možné bruslení na rybnících.

Penzion Česká Kanada a okolí

Nejen přírodní památky může nabídnout Česká Kanada. Ubytování si můžete zpříjemnit i návštěvou nedalekých měst. Zámeckým komplexem a historií láká k návštěvě město Jindřichův Hradec. Zřícenina hradu Landštejn se nachází v samém srdci parku Česká Kanada.

Apartmány Česká Kanada

V přírodním parku Česká Kanada nabízíme opravdu útulné ubytování. Česká Kanada si svůj název vysloužila především díky kráse a rozmanitosti přírody. Sychravější podnebné podmínky byly důvodem k označením parku jménem Česká Kanada. Využijte svůj volný čas a přijeďte strávit svou dovolenou do Pezionu Ratmírák.

Apartmány našeho penzionu Vám nastiňují možnost sledovat přírodní krásu České Kanady přímo z okna s krásným výhledem na Ratmírovský rybník. Dovolená v Malém Ratmírově uchvátí návštěvníky v každém ročním období.

Penzion Ratmírák Vám přináší příjemné ubytování v parku Česká Kanada.