Ubytování

Penzion Ratmírák Jindřichův Hradec byl oficiálně otevřen v roce 2011. Ubytování přímo nad vodní hladinou Ratmírovského rybníka Vám přinese odpočinek, relaxaci a vytoužený klid. Užijte si nerušené soukromí v krásném prostředí kraje jižní Čechy a přírodního parku Česká Kanada.

Apartmány

Apartmány jsou komfortně vybaveny postelemi s pevnými rošty, vestavěnými skříněmi, stolkem, židlemi, trezorem, kabelovou televizí a wifi připojením v celém objektu. Dále je možno na požádání v recepci zdarma dětské židličky. Lůžkoviny jsou zahrnuty v ceně pobytu. Luxusní apartmány penzionu směřují k rybníku, kde je zaručeno soukromí a krásný výhled do širokého okolí.

Stravování

V ceně pobytu je vyhlášená snídaně, která je ve snídaňových koších donášena přímo na apartmán, takže Vy můžete spát třeba až do oběda a posnídat si na terase v pyžamu a kochat se výhledem.

Součástí penzionu je nekuřácká Vinárna U Raka, kde si můžete také zakoupit pizzy z pece nebo smažáček či chipsy s hranolkami. Pro děti palačinky nebo tolik oblíbené pečené TRIANGLY. Vinárna je otevřena pro ubytované hosty i veřejnost.


Česká Kanada a jižní Čechy

Penzion Ratmírák se nachází v přírodním území Česká Kanada, které je typické svou panenskou přírodou. Jižní Čechy jsou malebným krajem rybníků, nenarušené přírody a historických památek. Oblast jižní Čech je právem nejvyhledávanější turistickou oblastí v České republice.  

Jindřichův Hradec

Penzion Ratmírák Jindřichův Hradec je ideálním výchozím místem pro pořádání výletů po kraji jižní Čechy. Přímo obcí Malý Ratmírov prochází turistické značení a naučná stezka. Centrum města Jindřichův Hradec si zamilují zejména příznivci historických památek.   

Rodinná dovolená Jindřichův Hradec

Ubytování v penzionu Ratmírák je vhodné i pro rodiny s dětmi. U nás se určitě nikdo nudit nebude, co takhle privátní venkovní bazén, šlapadlo, pramička a večer kulečník? Penzion Ratmírák je skvělou volbou pro Vaši rodinnou dovolenou, přijeďte se předsvědčit!